Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovani dat se servru v Delphi

Dobry den.
Proč když stahnu takto soubor s meho servru ma v info datum vytvořeni datum kdy byl stažen a ne ten co je na servru.
Připada mi to jako by se soubor nestah, ale vytvořil novy a do něj nakopirovala data.

If HTTPMethod('GET', 'http://xx.xx.xx.xx/test.txt') then
      if ResultCode = 200 then
        Document.SaveToFile('test.txt');

Mohl by mi prosim ještě někdo napsat jak funguje toto.

with THTTPSend.Create do
try
If HTTPMethod('GET', 'test.text') then
if ResultCode = 200 then
Begin
datum:= Headers[6];
Delete(datum, 1, 15);
MyDate:= DecodeRfcDateTime(datum);
TS := Headers;
end
finally

Pokud to použiji na nějaky maly souborek, tak ok.
Pokud to použiji na nějakou obludu tak se projekt na chvili sekne.
Ja myslel že si to stahne se servru jen hlavičky ale vypada to že to stahuje cely soubor.