Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drivery na MSI NX 6200AX

Hezký den,kde prosím najdu nové drivery na grafickou kartu MSI NX6200AX.Čip NVIDIA.
Sáhnul jsem si nějaká a když pusím počítač,stále mi to píše, že něco ...disabled SLI... podle mne to hledá další grafickou kartu.Neumím to vypnout,tak bych zkusil přhrát ovladače.Pře přeinstalací mi toto nepsalo.Děkuji Honza

Hlášní zní:
SLI multi-GPU rending has been disabled.
SLI multi-GPU rending has been changed to independent GPU rendering because one of your SLI
cards has been removed.
SLI multi-GPU rending requires two or more graphics cards.
To learn more click this message.