Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prenos suborov z jedneho noťasu do druheho

Zdravim, potreboval by som pomoc s prenosov suborov z jedneho noťasu ( win 7 64-bit) do druheho noťasu cez kabel, potrebujem presunuť par hier. Poprosil by som podrobny navod jak nato. a ešte sa chcem spytať či je k tomu potreba mať internet

Nie je, potrebujes ethernetovy kabel (podla toho ake mas sietovky moze alebo nemusis byt krizeny) a nastavenie IP vo vlastnostiach TCP/IP protokolu (sietove pripojenie, vlastnosti adaptera).
Nastavis si IP, na prvom pc 192.168.0.1 maska 255.255.255.0 a na druhom to iste len IP bude 192.168.0.2. Potom spustis zdielanie a das si vyhladat pc podla IP ak by sa nevideli...stlacis tlacitko "start" a napises na prvom //192.168.0.2.