Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nenalezen síťový adaptér ethernet

Ahoj, dnes jsem odinstalovával nezbytné věci a přitom jsem si nechtěně vymazal broadcom gigabit netlink controller, což je síťový adaptér. A v tu chvíli mé připojení k internetu přes kabel přestalo fungovat, musel jsem se připojit na wifi dočasně. Nevíte prosím někdo co s tím? Budu rád z jakoukoli odpověď. Děkuji

dnes jsem odinstalovával nezbytné věci

Jak jste sám poznal, tak to není dobrý nápad! Web výrobce (případně optické médium k tomu dodané) notebooku, desktopové sestavy, základní desky, nebo co to máte a tajíte! A dle neznámého operačního systému najít a nainstalovat správný ovladač.