Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí Hdd, nejde připojit.

Dobrý den,
mám problém s Externím Hdd, po připojení do pc mi vyskočí hláška: Nelze rozpoznat zařízení nebo se vůbec nenačte. Zkoušel jsem i jiné porty ale furt to samé. Fungoval v pořádku přes půl roku a nevím si rady. Na notebook nebo jiné pc se exterák připojí bez problémů.

Neda mi to a trocha patram. Pripada mi trocha "nesportove" ked si od kamarata pozicam externy disk WD a skopirujem jeden subor, aby mi aj po rokoch visel nejaky subor v „%systemroot%/inf“. Mimochodom v „%systemroot% som nikdy ziadny adresar inf nemal.
Pripajal som viacero externych diskov od WD, nic taketo nemam.

Pripada mi to ako nechceny "bonus" (hyper super zalohovania) od WD, ktory sa spusta cez "autorun", ale to posudit neviem pretoze blbosti typu autorun a autostart mam samozrejme vypnute.

Ine je samozrejme ID USB pouziteho zariadenia, ale to sa pise do Registrov.