Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava operačného systému

Ahoj takže pred pár týždňami sa mi poškodil súborový systém a bolo mi tu poradené nech zálohujem data a dám opraviť systém. Takže som zálohova potom som urobil všetky kroky podľa návodu čo mi bol poskytnutý.

1.Obkavili sa mi možnosti nainštalovať operačný systém a konzola pre zotavenie.
2.Vybral som nainštalovať operačný systém a zobrazila sa mi tabuľka. Kedy bolo nainštalovať opraviť.
Vybral som R možnosť opraviť. Systém potom urobil revíziu operačného systému. Potom skočila hláška po reštartovaní bude inštalácia pokračovať. A následne sa reštartoval počítač a skočila hláška kliknutím na ľubovoľnú klávesu spustíte systém. Ale nevidí sa mi akosy žiadna zmena. Viete mi pomôcť?

Opravou Windows neopravis suborovy system. Mal by si bud upresnit ze co mas presne za problem s tym filesystemom, alebo si odzalohuj data mimo HDD a nainstaluj Win nanovo s tym ze v instalatore sformatujes disk

BTW. filesystem sa opravuje prikazom chkdsk pismenodisku: /f

Takže ako som hovoril začiatkom roka som chytil vír a ten mi poškodil systém. Na Viri.cz sme to odvírili ale súborový systém sa poškodil. To sme ešte netušili a tak mi poradili aby som nainštaloval defrag2000 a pokročilou defragmentáciou defragmentoval disk. A tu ste mi riekli že aby som opravil windovs lebo ak ide ešte horšie tak chyba môže byť v súborovom systéme.

Nikto tu vobec nevie ze jaky mas konkretne problem s tym filesystemom alebo s cim. Stale pises len "reinstalace nepomohla" ale my nevieme COMU nepomohla. Preto je jedina mozna odpoved na tvoje (ne)informacie ze sformatuj to a nainstaluj uplne nanovo.

BTW> ak opravujes system tak po restarte sa klavesa nemacka, ale neviem zhlavy naisto.