Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlá sdhc karta

Ahoj potřebuju koupit alespoň 16gb sdhc kartu se slušným čtením, a rychlostí zápisu alespoň 27bm/s.
Máte nějaký tip? Moc nevěřím a-data a sandisk. Díky

tak předpokládám, že pokud foťák zvládne natáčet full hd sekvence, kde datový tok je 27mb/s, a podporuje sdhc uhs-I, tak si myslím, že takovou rychlost využije. Pří menší by mohl nastat problém se zápisem během toho natáčení. Líbí se mi ten panasonic

ano znám. 1 byte má 8 bite. Ale tohle se řeší jen u internetu. Tady máš uvedený zápis v mega bytech...nevím, zda tě musí zajímat bity, ale podle mě nemusí. To je každopádně úplně fuk, páč odbíháme od tématu- řešíme tu vhodnou sdhc kartu, nikoliv mé it znalosti- tudíž buď dej svůj tip, nebo nereaguj

Mým cílem bylo, abys pochopil, že je broskvovina nahánět 27MB/s, když potřebuješ 27Mb/s. Čili místo brutální karty ti stačí kvalitní Class 4 (k výběru nechť poslouží příspěvky ostatních) a za zbytek si můžeš koupit cokoliv od kytičky pro přítelkyni až po chlast, případně prostě ušetřit. Hlavní je, že se ti rozbřesklo.
Jen ještě k tomu tvému "1 byte má 8 bite": zjisti si pro změnu rozdíl mezi "bite" a "bit" a hlavně už nikde netvrď, že "tohle se řeší jen u internetu".
Už jsem zticha.