Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozená instalace Adresáře ?

Po použití prográmku Swift To-Do List Lite odmítá Adresář otevřít některé WAB soubory, které předtím normálně zvládal (Během pokusu o otevření souboru Adresáře došlo k chybě). Pokud spustím Adresář s implicitním WABem a pokusím se importovat, tak to taky nejde (Při procesu importování došlo k chybě.Proces nemohl být dokončen). Přitom zmíněný přihrávaný WAB na jiných počítačích bez problému otevřít jde. Jde o čerstvě nainstalované WXP Prof SP2. Nepomohla ani odinstalace zmíněného Swift To-Do. Dá se nějak přeinstalovat samotný OutlookExpress, jehož součástí WAB.EXE a ostatní potřebné soubory pro Adresář jsou ? Nebo má někdo nějakou jinou radu ?

Ten program neznám. Měl jsi předtím taky SP2 nebo třeba jen SP1, případně XP Home ?
Samotný OE je součástí balíku IE SP1, tak to můžeš zkusit touhle přeinstalací.
Napřed ale aktualizuj XP.

Zkus napřed ne kliknout na wab, ale otevřít OE, zvolit Importovat a pak vyhledat wab.

No to už jsem psal, že nejde ani přímé otevření ani import. Teď se mi podařilo nabourat ty soubory v Program Files/Outlook Express, takže Wokna si vyžádaly instalační CD a provedly tam nějakou opravu, ale zmíněnej problém nezmizel.

Přepsal jsem v nouzáku celej adresář Program Files/Outlook Express a nepomohlo to. Tahle verze toho Swift To-Do je freeware a troufám si říct, že v registrech po něm nic nezůstalo.
Ten problém nevznikl u mě. Obrátil se na mě jeden známej, že mu nejde přenést adresář. Všiml jsem si, že to tam má nainstalovaný a byl jsem rád, když se mi to pak podařilo vyvolat i u mě, ale teď bohužel nemám dostatek času na bádání. Prozatím to vyřeším importem přes CSV a časem se k tomu možná ještě vrátím.