Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s MS Outlook - PLUGINY

Ahoj, přes počítače nejsem zrovna odborník tak to napíšu jak tomu rozumím, nebo spíš nerozumím já.. Od firmy jsem dostal přidělený firemní pracovní email. Podle údajů a návodu od firmy jsem nastavil na svém NB (Asus N60DP - W7) vše co jsem měl nastavit. Už bych měl mít na mailu takových 7 zpráv v MSO se mi nezobrazuje ani jedna takže asi vše není v pořádku. Při spouštění MSO mi to vždy nahodí hlášku (viz. screen). Chyba bude asi ve starých, nebo nějakým způsobem nefunkčních pluginech. Něco jsem si o tom přečetl na internetu, ale kroky uváděné v různých návodech se prakticky pořád lišily. Chtěl bych se zeptat, jak mám prosím postupovat v případě tohoto problému a této hlášky..?

Předem děkuji

6ijmfxb5.jpg

Aktualizace zbytečného pluginu není zřejmě k dispozici, tak ten plugin odinstaluj (máš to tam napsané). Je to určitě někde v nastavení antiviráku Esetu. Pokud se ti v Outlooku nezobrazují zprávy, asi jsi žádné nestáhnul. To bývá většinou proto, že se špatně nastaví podrobnosti v účtu. Když někdo přiděluje účet, většinou přidělí i návod... který když se dodrží, tak se někdy i stahuje.