Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu mezi temito ntb

Dobry den, rad bych prosim znal vas nazor na tyto dva notebooky, mezi kterymi se rozhoduji. Proste se porad nemohu rozhodnout a potreboval bych nazory ostatnich. Hledam multimedialni notebook na bezne vyuzivani, cestovani a obcasne hry (napr. Starcraft)rozhoduji se mezi temito:

ACER ASPIRE 5742G-384G75MNKK
http://www.mironet.cz/acer-aspire-5742g384g75mnkk- 156quot-intel-i3380m-25ghz-4gb-750gb-nv-gt630m-1gb -dvdrw-hdmicam-w7hp+dp175682/

FUJITSU LIFEBOOK AH531
http://www.mironet.cz/fujitsu-lifebook-ah531-156qu ot-1366-x-768-intel-i52430-24ghz-nvidia-gt525-1gb- 4gb-750gb-bt-hdmi-w7hp+dp163136/

Dekuji za vase nazory

loading...

tak to jsou hodne cenne rady. Diky za clanek. No asi takhle, cestuju porad. Priblizne 3x do mesice letadlem a v cechach kazdy tyden autem (profi sport).

Na notebooku vyuzivam klasicke veci- filmy, internet, fotky, office a word do skoly, normalni uzivatel nic specialniho.

Co se her tyka tak nejsem zadny hrac. Nehraju krome jedne hry nic. Tou jedinou je Starcraft, do ktere me kamaradi napasovali a kdyz cestuju na turnaje tak s nima vecer obcas hraju (takze tahle hra cca 3x tydne vzdy tak jednu hodinu)

Zajima me jestli na tom Lenovu ten Starcraft rozbehnu. V tom pripade bych ho bral, 13.3. je totiz skvelych.

Diky za odpoved

Ahoj, sem rád, že Vám článek pomohl, myslíte ten starcraft z roku 98?
Ten určitě,ale našel sem ještě starcraft dvojku a to bych raději sáhl po lenovu s vlastní grafickou kartou- za co si samozřejmě připlatíte 2 000czk!!!
lenovo z370

je to praktický totožný model s grafickou kartou NVIDIA GeForce 410M (1GB)
parametry zustavají stejné -

starcraft bys na tom měl spustit ale žadna slava pouze low deatily aby ti šla hra plynula:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-410M.4 3891.0.html
http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Lap top-Graphic-Cards.13849.0.html

101 fps.

nespornou výhodou je dvd mechanika takže pokud máte filmy na dvd, memusíte je furt tahat na flashky, atd (dvd ještě neni mrtvé :-) )

jne bych chtěl upozornit, že tím, že notebook je širokouhly tak se vám hra muže po stranách osekat dva černé pruhy, nicméně pokud nejste HC hráč a hrajete jen tak light, nemělo by to vadit,

13,3" kupte si na to neopremové pouzdro a vleze se skoro do každého baťohu...kufru.
pří výběru si dejte pozor aŤ koupite opravdu to lenovo které chcete (s grafikou Nvidia).

Možná zkuste ještě jiné forum s otázkou:

jestli je ideální Lenovo 370 - pro vás. protože nikdo jiný zde jiný tip neuvedl, nicméně 14 000 je podle mě opravdu již hraniční částka za kolik koupit notebook. A z požadavků které máte bych řekl, že nic lepšího nenajdete... tedy já o ničem jiném nevím.

(sem rád, že ty 15,6" palcové cihly ste zavrh, a věřte mi, že až pojedete na cestách, řeknete si "sem rád, že se nemusím tahat s 3kg velkým notebookem-)

Na druhou stranu vše pod 12" je zase titěrně malinke, a pracovat 3-4hod vkuse je o nervy -:-)