Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FFox_pomalý start

Na netu je mnoho návodů jak urychlit startování Firefoxu. Některé jsem zkusil, nicméně problém trvá dál: při prvním zpuštění se FF jakoby zasekne-nahoře je údaj "neodopovídá". Ve stavovém řádku zatím vidím stav nabíhání a údaje jako načítám google.com, další adresy, které tam namají podle mne co dělat. Domovskou stránku nemám žádnou, už vůbec ne google. Doplňky a rozšíření - téměř žádné. Trvá to min. 20sekund do doby, než browser začne reagovat.Dá se s tím něco udělat?
dík za reakce a rady
Petr

Pokud jsi už dlouho (pokud vůbec někdy) nepromazával Mezipaměť, Historii a další položky, tak to umí zpomalit Firefox řádně. Ctrl+Shift+Delete Používej minimum Rozšíření (Ctrl+Shift+A). Je ale taky možné, že to pomalé spouštění má na svědomí něco jiného - kontroluj, co ti běží na pozadí (Správce úloh - Procesy).