Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání oken a rolování.

Ahoj mam problém.
Dnes jsem přeinstaloval windows. Původně jsem měl v PC Visty a nainstaloval jsem tam XP. Po přeinstalování, ale se sekají jakákoliv okna když je otevřu a chci je přesunout. To samé se děje i s internetem když chci rolovat stránku dolů tak to jakoby skáče a nejde to plynule. Nevíte čím by to mohlo být popřípadě jak to odstranit??

Díky za vaše nápady.

Jsem tam nainstaloval nějaký celý balík ovladačů pro moji základní desku MSI MS-7309. Protože nefungoval vůbec zvuk ani internet to se po téhle instalaci opravilo. Ale ten obraz se seká jinak videa běží bez problémů