Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC a TV

Může mi někdo poradit: Pokouším se propojit PC s BTV, tím způsobem aby co je na monitoru PC bylo i na TV (tzv. klonování). Mám graf. kartu NVidia GF 6800 GS a TV je zn. OTAVA. Ovladače u graf. karty v. 84.21. U TV mám navolení PAL-B (zkoušel jsem i jiné normy - nic). Dokud jsem měl graf. kartu ATI Radeon 9800 PRO tak vše fungovalo perfektně (také mi připadalo, že ovl. ATI jsou pro nás laiky pro toto perfektní). Po výměně graf. karty nejsem schopen docílit této funkce. Dík Ivan

To nic znamená: po navolení "použít" a "OK" klonování, se nic nezměnilo, a u ovl. TV výstupu jsou všechny tři volby, bylo tam navolemé: "automatické", samozřejmě jsem zkusil jak "composite" i "svideo", pořád totéž - beze změn. Pokud by to mělo být kabelem, tak ten zkusím vzít k někomu, kde to funguje a pak uvidím.

Ak to budes skusat inde tak ale u karty GF6800 od rovnakeho vyrobcu, inac ten "pokus" nema vypovednu hodnotu.
TV mas prepnutu na AV? Co vidis na TV nejake pruhy alebo cierny obraz alebo? Mas TV prepnutu na spravny AV vstup?

Ak mas na grafike viac vystupov pre monitor tak skus zapojit monitor do druheho vystupu, je mozne ze to ma problemy s vystupmi.

Inac co sa da poradit klasika nainstal si startsie/novsie ovladace (www.nvidia.com), povodne vzdy odinstaluj.
Ked si menil kartu odinstaloval si povodne ovladace ATI? Aj tak je mozne ze sa tam nieco mlati, skusil by som (na nejaky cvicny HDD) cistu instalaciu Win plus ovladace...