Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - chci dát na plochu obrázek

Zdravím,
nemohl by mi někdo prosím vás poradit s plochou s Windows 7? Já když dám na plochu pravým tlačítkem myši, tak se mi zobrazí několik možností no a tak dám přizpůsobit a tam mám na výběr s různých tapet na plochu, jenomže já mám Windows 7 krátce a moc to s ním neumím no, a když si stáhnu obrázky, které chci dát na plochu, tak já nevím, jak je dát do toho přizpůsobit... Ve Windows XP to bylo snadné, ale tady netuším...
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Windows 7 (Kurt)

A ja se ti snazim pomoci :
1)

Otevřete ovládací panel Pozadí plochy takto: Klikněte na tlačítko StartObrázek tlačítka Start a na příkaz Ovládací panely. Do vyhledávacího pole zadejte text pozadí plochy a poté klikněte na položku Změnit pozadí plochy.

Az sem to chapes?
2)

Klikněte na obrázek nebo barvu, které požadujete jako pozadí plochy.

Nenachází-li se obrázek, který chcete použít, v seznamu obrázků pozadí plochy, zobrazte další kategorie kliknutím na položku v seznamu Umístění obrázku nebo vyhledejte obrázek v počítači po kliknutí na tlačítko Procházet. Jakmile požadovaný obrázek naleznete, dvakrát na něj klikněte. Obrázek je nastaven jako pozadí plochy.

Chapes ??
Napriklad tento obrazek jsem si stahnul z netu http://static.ddmcdn.com/gif/find-santa-claus-10.j pg
do sveho PC a ulozil jsem ho do adresare C:\find-santa-claus-10.jpg.
Az sem chapes ?
Tedka ho chci jako tapetu takze si to proklikam pomoci tlacitka Procházet a najdu si cestu C:\find-santa-claus-10.jpg a mam ho tam.
A jak jsi na tom ty ?

Když něco nevíš,tak se to snaž napřed vyřešit vlastním mozkovým pochodem.Pokud máš připojení k internetu,tak zjistíš,že prakticky vše se již někdy řešilo.Začni třeba takhle cs.lmgtfy.com a když si třeba pak necháš přeložit hned druhý odkaz,tak se dozvíš tohle http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u =http://malektips.com/irfanview_3_0012.html&prev=/ search%3Fq%3Dirfanview%252Bwallpaper%26hl%3Dcs%26c lient%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official% 26channel%3Drcs%26biw%3D1440%26bih%3D1027%26prmd%3 Dimvnsfda&sa=X&ei=1BXiT8-PJorptQak6uBy&ved=0CGgQ7g EwBA ale řešení je víc.