Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aky router vybrať

Ahojte, uvažujem o kúpe rooteru mám internet od telekomu - Turbo 2 cez pevnú linku aký k tomu môžem kúpiť rooter? chcel by som tak do 30€ a aby bola jednoduchá inštalácia
Mne sa celkom páči tento: http://www.netgear.cz/home/products/sdileni/wifi15 0300/WNR1000.aspx#
môžem ho použiť k menovanému internetu?

ďakujem
Změna předmětu, původně: aky rooter vybrať (JaFi)

čo som teda nakoniec vybral?

Nakoniec som kúpil ADSL wifi router TP-Link TD-W8951NB za cca 30€ ktorí som len nedávno objavil na nete, nakonfiguroval som ho síce len včera ale zatiaľ frčí takže dúfam že bude aj naďalej :)