Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání LCD-HP625

Dobrý den.
Mám notebook hp625. Asi před měsícem mi měnili monitor, včera jsem na něm normálně pracoval a když jsem ho zapnul večer, tak byl levý horní roh LCD úplně vařící. Než jsem ho stačil vypnout , tak se plastový kryt roztek. Jelikož nejsem zrovna doma, tak nemohu použít pevný PC, tudíž mi na něm teď velice záleží. Mám zde k disopozici mooitor k PC, který když připojím, tak se přehřívá LCD u ntb. stejně. Patřeboval bych LCD u ntb. odpojit asi tak na týden než se vrátím domů a dám ho do servisu. Používal bych LCD k pc. Opravdu bych potřeboval nějaké ryclé řešení, abych mohl pracovat.
Mnohokrát děkuji předem.

Patřeboval bych LCD u ntb. odpojit asi tak na týden než se vrátím domů a dám ho do servisu. Používal bych LCD k pc.

ty jsi ale vtipalek.
Ja bych potreboval zdvojnasobit plat, jen tak na 5let. Pak ho zase muzou vratit na dnesni 12tisicovou urovnen :))