Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prezentace fotek-jaký program?

Dobrý den,
spolupracovník mi dal flešku, kde je kolem 150ti fotek z dovolené.Chce to dát na cd aby se obrázky sami posunovali třeba po 8mi sekundách.Je nějaký prográmek, kde vložím fotky a vytvořím prezentaci?Může to být klidně avi, vob nebo cokoliv co vezme DVD přehrávač.Nějaký co nejjednoduší.
Díky

aby se obrázky sami posunovali

To je drsňárna. Tys ještě nevylezl ze základky?

Picasa je dobrá pro naše dříve narozené spoluuživatele vesmíru, nemám proti ní ani zblo, snímky ale kurví. Nevím co to používá za technologii, ale fotky jsou pak "ostřejší, hezčejší, barevnější". Já bych na prezentaci fotek použil Irfan.