Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Start pc

Kamarad si koupil pc v elektru a kdyz ho zapne tak se obevi cerna obrazovka a nacita se zelene Windows Vista Home Basic.tohle se stane pokazdy kdyz zapne pc i po vybaleni pc a prvnim startu.nevi nekdo co s tim?

CPU:AMD Athlon X2 5200
RAM:Kingston 3GB DDR2
HDD:750GB
VGA:nVidia Geforce 8400GS

Já mám také po zapnutí nejdříve černou obrazovku a pak se mi načítají Windows.
Nezkoušel jsi tam dávat třeba Windows 7 ultraspecial místo Vista Home? Také Je mi divné, že by byl na novém stroji operační systém, který se snad 5 let nedělá.