Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update BIOSu - bootování z USB?

Dobrý den všem,

mám notebook Acer Aspire 3000, kde není funkční CD/DVD mechanika a tak jsem si vytvořil bootovací USB pro reinstalaci Windows. Jenže BIOS nepodporuje bootování z USB. Pouze Floppy, HDD nebo CD-ROM.

Tak se chci zeptat, jestli schopnost notebooku bootovat z USB je dána verzí BIOSu (pomůže upgrade) nebo je to závislé na něčem jiném (čili mám smůlu).

Za odpovědi předem děkuji.

Ahoj všem, sice je téma staré,ale snad pomohu někomu dalšímu. Bootovat z flash usb jde. Musíte si najet F2 do bios a rozkliknout entrem HDD drive a ukáže se i USB . Nastavte USB BOOT DISK jako primární a vesele bootujete z flash disku. Hledal jsem řešení po netu a najednou je to vyřešené. CD mechanika je minulostí. :)
Přeji všem příjemné bootování OS ;)