Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jazyk uživatelského rozhraní Samsung Galaxy Ace

Zdravím,
mám smartphone Samsung Galaxy Ace a kupoval jsem si ho, když jsem byl v cizině, takže dočasně používám anglický jazyk rozhraní, s čímž nemám problém. Chtěl bych se ale zeptat, jelikož je vždy příjemnější mít tam svůj rodný jazyk, jestli se tam do tohoto telefonu dá čeština nějak přidat.
Děkuji za odpovědi.

čeština je prítomná v ROM u zariadení,ktoré sú určené na medzinárodné trhy,dá sa zvoliť cez nastavenia-jazyk a klávesnica,pokial máš telefon určený pre ázijský trh,tak jedine skúsiť upgradovať na international ROM/resp.international android upgrade /

konečně někdo kdo poradil pořádně ... otevřít si ovládacípanely systému (nastavení) a tam změnit jazyk systému na češtinu ... bez pitomého a zbytečného rootování. bohužel na tomto fóru je většina rádců naprostých diletantů a takovou jednoduchou samozřejmost neumí poradit, místo toho vás budou vláčet rootováním! kašpaři.