Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her

Zdravím, mám poslední dobou problém s některými hrami. Po chvíli se začnou z ničeho nic strašně sekat, při vypnutí hry i restartu pc se poté "koušou" hned z počátku. Nikdy jsem s tím problém neměl (ani u stejných her). Zkoušel jsem i reinstall hry. Systém jsem reinstallnul nedávno, tím to zřejmě nebude, počítač také pravidelně čistím. Koukal jsem i na teploty, ty byly v normě. Na internetu jsem žádné řešení nenašel. Díky za každou radu. :-/

Systém Windows 7 Ultimate 64bit

Windows 7 Ultimate 64bit

počítač také pravidelně čistím

Dneska se vás sešlo. "Teploty v normě" většinou píšou ti, kdo je neumí změřit. Na zátěž CPU ses díval, HW požadovky to splňuje, antivirovým a antispywarovým programem oskenovals a nic?

Co tím myslíš ? :-D No na teploty jsem koukal v HWiNFO, nic jiného jsem v kompu neměl, všechny byly tuším do 50C. Požadavky to splňuje s přehledem, nepomůže ani snížení detailů (navíc ta samá hra šla vždy bezproblémů). Počítač jsem projížděl AVG. Přemýšlel jsem o zdroji, který je už nějaký ten pátek starší, ale nechce se mi vyhazovat tolik peněz, když to tím být nemusí.

no právě:

počítač také pravidelně čistím

systém jsi odpadem uinstaloval k smrti, čistění ničemu nepomohlo.
nezbude než vyhledat placenou podporu tvého systému - ať ti poradí, máš to v ceně.

Systém jsem reinstallnul nedávno, tím to zřejmě nebude

a toho co ti instaloval ovladače, žeň z domu svinským krokem.

když je systém pomalý:
- buď nemá nainstalované ovladače k chipsetu, disk pak jede v pomalém módu, nedokáže se správně detekovat grafika, instalace ovladače havaruje
- nebo je systém zaneřáděný odpadem který se automaticky spouští po startu, bere si strojový čas, leze na net, může způsobovat konflikty s jinými službami systému (viz prohlížeč událostí)

nic z toho tvé slavné čističe neřeší. je otázka jestli to začneš řešit ty, nebo nainstaluješ další placebo čistič.

Windows 7 Ultimate 64bit

jsem na pochybách, jestli mám na uživatele něčeho takového reagovat. ti co si to koupili mají přece placenou podporu, ultimate se neprodává oem.
a problémy lamerských zlodějů jsou mi lhostejné.

Co se týče ovladače k chipsetu, tak ten jsem pravda nikdy moc neřešil. Myslel jsem, že win 7 ve většině případů tento ovladač obstará, zkusím ho tedy stáhnout. Čas od času celý systém přeinstaluju, právě aby nebyl tak "zaneřáděný" (jak jsem psal, není to tak dlouho).

Ohledně systému, tak nevím, proč mám být hned zloděj. Mám klasickou krabicovku (co já vím, tak oem se ale normálně prodává). Nevím, jestli tohle je úplně problém, který by oni měli řešit. Pokud sem ale tento dotaz nepatří tak se omlouvám.

nic o konfigugacii PC, o systeme ze patri k najkradnutejsim... o hre ako takej tiez....co vlastne cakas?

pocitas cistis...

To je vlastne normalny stav, ked nemas original nic, tak na co sa stazujes? ak som sa s tym oroginalom zmylil, tak sa stazuju u vyrobcu

Tak jsem koukal na to zatížení přes spávce úloh (nic jiného tu nemám), a úplně plně procesor vytížený není. Nejvíc si bere hra, ostátní je zanedbatelné. Koukal jsem, že na max jedou frekvence všech jader, nevím jestli to tak má být. Zkoušel jsem ještě aktualizovat driver na ten chipset a ani to nepomohlo :-/

Jinak to Pc - intel i5 2500k 3.3Ghz, gtx 560-TI, 2x 4Gb ram 1600 Mhz. Problém je převážně u Fify 12, někdy i u dalších.