Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sekají se mi hry i když by neměly

dobrý den,chtěl bych se zeptat proč se mi sekají hry např.mafie 2 moje požadavky jsou:processor:AMD athlon(tm)64 x2 dual core processor5200+ 2.71Ghz
Ram:4Gb(využitelné 3Gb)
typ systému:32bit
Grafika:nvidia Geforce 8400 512 MB

a požadavky na mafii 2 jsou:Operační systém: Microsoft Windows XP (SP 2 a novější) / Windows Vista / Windows 7
Procesor (CPU): 2.4 Ghz Quadcore nebo lepší
Operační paměť (RAM): 2 GB
Grafická karta (GPU): nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 nebo lepší
Pevný disk (HDD): 10 GB volného místa
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

trochu se mi to seká aj na nejmenší grafice.Poradíte mi prosíím
Děkuju

To má znamenat větší množství pixelů (vyšší rozlišení), nebo lepší herní efekty? Co znamená největší rozlišení- 7680x1600? Grafika je slabým článkem sestavy, ale s tímhle procesorem z toho stejně nebude herní dělo, bude to lepší, ale ne úžasné.

Každopádně doporučuju přestat hrát, ve hrách je přiliš mnoho násilí, ušetříš a evidentně jsi už teď příliš agresivní člověk. Troufám si říct, že si nemůžeme být jistí, že to co jsi nepsal nejsi schopný i udělat. A hlásat o sobě, že něčemu rozumím jako nikdo jiný taky něco ukazuje. Typ lidí jako jsi ty nenávidím na silnici, určitě budeš i řidič jako nikdo jiný, chování příšerné. Taková individua já znám, jezděj si 250 po dálnici, protože "oni říděj nejlíp", vybržďujou lidi, házej myšky, vytlačujou ze silnice.

rozlyšení

Agresivní individuum které ještě zjevně chybělo na hodinách češtiny.

Jen tak mimo to jak jsi tu psal že ti romové zmlátili kámoše tak abych ti řekl pravdu já je taky nemám v lásce ale když pak napíšeš že to byl skinhead tak mi hned bylo jasné že si o ten výprask nejspíš koledoval.

Ovšem na druhou stranu jestli ho zmlátili jenom proto že má holou lebku a přitom skin není(Co si budem povídat romové a skini to je vražedná kombinace jít s holou lebkou do ghetta je jako potřít se marmeládou a skočit do mraveniště)tak to je potom něco jiného.Tak jako tak nikdo za to nemůže tak si na nás tady nevylévej vztek.

Tak ti to řeknu takhle ty jeden zmrde já se nevyznám ve grafických kartách,ale vyznám se v systému skoro jak nikdo jiný a za další když nevíš s kým se bavíš tak drž hubu nebo ti ji rozkopu a jestli seš cigán tak řekni kde bydlíš a my ti příjdem vymlátit celou rodinu zmrde.

Ban (L-Core)

Hej admini vytořte katagorii blbosti prosím!

Jinak k tomu tvému uvozovkách dotazu.Jestli si myslíš že 8400GS je výkonnější jak 9800GTX tak si holenku na omylu.Ta karta je tak slabá že si jí dá k snídani moje téměř sedm let stará x800GTO radeonka.

Mimo to že se kamsi stráci jeden giga ramky(Nedivil bych se že máš zapnutou integrovanou kartu v BIOSU) máš nesmyslný 32BIT systém nainstalovaný na 64bitovém procesoru s 4GB Ramky.Ovšem zapomněl jsem na důležitý detail:Ten tvůj procesor stačí tak akorát na minimum a ještě ani to možná ne.Připadá ti Dual Core to samé jako Quadcore?

Pro vysvěltení

Dual Core.Dvoujádro tvůj případ.
Quad Core:Čtyřjádro.

Vzhledem k tomu kde byl tento počítač zakoupen tipuji zdroj bambusového původu s dřevěnými kondenzátory.

Tyhle počítače my připomínají Černobyl.

Na cedulích stojí že jsou supr výkonné ale realita je jiná.Většinou to má výkon chromého šneka.
Kvalita výroby stojí za starou bačkoru materiál 100% kvalitní ale stačí zafoukat a máš z toho Lego
O chlazení nemluvím patentovaný systém vietnamských inženýrů UVAŘCOMŮŽEŠ je jistě velmi kvalitní
Zdroje jsou většinou mizerné krámy které nevydrží pořádnou zátež.
A hlavně co spojuje komp s tesca a Černobyl je že když bouchnou tak to stojí za to!

Autor threadu ma poziadal o odbanovanie, ktore som zamietol. Keby slo len o urazky a silne reci ake sa tu sem tam vyskytuju tak by ho dostal lebo sa ospravedlnil, ale rasisticke kecy a vyhrazanie sa fyzickym utokom moderatorovi su neospravedlnitelne.
Toz nech sa poucia aj ostatni, ze trpezlivost ma tiez svoje dno.