Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuky

Dobrý den, mám připojené sluchátka k ntbku, a hraju hru CS 1.6, ale zvuky z TS3 mi jdou do slucátek, a zvuky CS 1.6 mi kdou do repráku v ntbku, jak to mám sloučit do sluchátek ?

Takže jsem to zase zkoušel, a furt to nejde, jak výchozí tařízení mám repráky, a sluchátka jsou jako výchozí komunikační zařízení, a nevim co dál, zkoušel jsem to přenastavovat, a furt nic, byl bych hodně rád kdyby jste mi pomohli.
Mám win 7 home premium, a sluchátka Roccat Kulo