Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prevod z Delphi do MS Visual C++

Dobry den vsem, nevite prosim o nejakem nastroji, ktery by umel prevest program napsany v D7 do cecka pouzitelneho v MS VC++ ? Kdyz tak se to potom pokusim nejak dodelat rucne. Google jsem zkousel, ale nejak moc to nepomohlo.
Delphi me zivi, s C++ je to horsi - delal jsem sice v DOSu ale uz moc davno, a o MS Visual C nevim nic:-[ a popravde nechce se mi ho pracne ucit jen kvuli tehle jednorazove akci.
Ten program ma asi 10000 radek a nejsou v nem zadne nestandartni komponenty ani asm.

Ak nemas o C++ sajnu tak tuto jednorazovu akciu prenechaj niekomu kto tu sajnu ma. Inac nemas sancu, aj keby taky "konvertor" aky chces existoval (IMHO neexistuje napr. z dovodu ze ku VC++ nemas rovnake kniznice ako k delphi), tak by si to nebol schopny vo VC++ doupravovat/odladit.

ono prevod z delphi do C++ neni možný z viacerých dôvodov:

1. Jazyk Delphi obsahuje featury ktoré v C++ neexistujú.
2. Programy napísané v Delphi sú väčšinou postavené nad knižnicou VCL, Visual C++ zas nad MFC. Ak by si chcel konvertovať Delphi kód do C++ tak jedine do prostredia C++ Builderu, ktorý taktiež podporuje VCL, a niektoré jazykové vlastnosti(ktoré sa v štandartnom C++ nevyskytujú) prevzal z Delphi.