Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvuk v Google Chrom

Dobrý večer,
Mám takový kuriózní případ a ani google si s ním neví rady. Hledal jsem docela dost, ale tak nějak jsem se nedopátral. Přidal jsem si do svého PC repro bedny 5+1 (snad se to tak píše). Když pustim písničky klasika z hardwaru, nebo z youtube na Mozille tak všechno šlape. Ale když to pustím na youtube na Chromu, tak jedou jen dvě bedýnky a dost bídně. Ani né nahlas a se šumem. Co jsem tak vypozoroval tak to dělá u každého zvuku v Chromu. Nevíte někdo, kde se dá nastavit výchozí zvuk pro Chrom?
Předem děkuji za odpověď.
Vlastimil Kricnar

Hele tak jsem na to přišel :)) Dám vyřešeno. Pokuď si toto někdo bude číst tak vám napíšu návod. Do adresního řádku zadejte "chrome:plugins". Vyběhne vám okno s všema pluginama. Dáte podrobnosti. A u políčka Flash dáte povolit jen verzi \NPSWF32. A pošlape to jako po másle :)). Všem děkuji za pomoc.