Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vliv přidané síťové karty na rychlost připojení

Dobrý den, našel jsem na internetu notebook (nebudu zde dávat přímý odkaz) u kterého je napsáno, že obsahuje doslova "wifi(přídavnou kartu)". To je normální síťovka, která je stejná, jakoby tam byla od začátku ? Nebude to mít nějaký negativní vliv na rychlost wifi připojení a jeho signálu ?
S USB wifi adaptéry mám hrozné zkušenosti a tak se chci ujistit, zda to není ono.
Děkuji.

Ide zrejme o historický kus z čias keď WiFi bolo exotické pripojenie, potreboval ho málokto. Bola to voľba kupujúceho, za doplatok WiFi karta, za ďalší doplatok viac RAM, za ďalší doplatok napaľovacia mechanika, inak vedela iba čítať ....

Proste doba dávno minulá ....