Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý PC,sekání her,občasné sekání hudby.

Ahoj lidi, mám problém.Včera jsem hrál FIFU a z ničeho nic se mi začala kousat.Měl jsem puštěnou mp3 a začala se též sekat.Počítač je celkově pomalejší.Tento problém sem řešil už před měsícem,ale obnovil jsem počítač do dřívějšího stavu (cca 2 dny zpět) a bylo to OK.Ted ovšem k dispozici mam obnovení jen o cca 3 hodiny nazpět.Což nic nevyřeší.Žádne aktualizace se neinstalovaly..Mam Windows7 asi půl roku starý. Děkuji za odpovědi.

Nejsem nějaký počítačový expert ;) Prostě zkoušel jsem "hledat a vyřešit problémy" , prozkoumání antivirákem, zvuky a zobrazení , a další ...ale přeinstalovat se mi zdá zbytečné proto prosim o nějakou radu , říkam jsem normalní uživatel kompu ...né žádný expert. dík