Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí počítače

Dobrý den, prosím o radu. Včera jsem zapnul počítač a po přihlášení na svého uživatele se počítač sám vypne. Po několikanásobném opakování jsem ho vypnul a nechal odpočinout. Po 24 hodinách jsem ho zapnul a děje se pořád to samé. Neví někdo co se děje popřípadě jak to řešit ?? Děkuju za odpovědi

Nevieme.
Musis detekovat, ci sa jedna o hw alebo sw zavadu. Takze skus nejake livecd linuxu, pokial sa nalogujes a spusti sa asi nepojde o hw zavadu a mas problem so systemom (ktory si uspesne zatajil).
Skus stlacat na uvod F8, dostanes ponuku spustit Windows v nudzovom rezime, pokial sa vypne pc aj tam musis spravit reinstall systemu.