Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AAE Problem s Renderingem

Dobrý den, mam problém s renderingem v programu Adobe After Effects, podívejte se na obrázek.
[img]aaeproblem.png[/img]
v Programu je použito 99% z 8 GB Paměti, ale ve správci úloh je pamět minimalně na 2 GB
Když render ukáže 100% z 8 GB tak to spadne a hodí to error :
[img]errortrt.png[/img]
Nevíte jak to mam teda vyrenderovat ?

Dobře, poradil jsem si tak že jsem to renderoval do .PNG
když to crashlo dal jsem linu do 263 snímku, a dal jsem znovu renderovat, a render už dojel v pohodě do konce, teď už to zase nahodim do AAE a přidám zvuk. Děkuju za snahu o pomoc :)