Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevymazává se obsah složky Temporary Internet Files

Hezký den,
v IE6 mám zaškrtnuto Vyprázdnit složku Temporary Internet Files při ukončení prohlížeče, ale tuto složku to nevyprázdní. Zjištuji to několik posledních dní, dříve to fungovalo, jen někdy jsem zjistil, že to také nevymazávám, ale další den to již fungovalo, kdežto teď je to již několik dní.
Mám WinXP SP2, IE6.
Nevíte, v čem by mohl být problém?
Díky za odpovědi.

Mám nový poznatek. U mne se automaticky obsah TIF nemazal, pokud jsem měl E-mail Translátor (doplněk PC Translátoru) aktivní, tedy zobrazená ikona v SysTray. To jest v nastavení zaškrtnuto spouštění při startu Windows. Od včera jsem několikrát opakovaně tento doplněk odzkoušel a na mém PC to je nyní jednoznačné.
Bohužel, stejná závada je u známého. On však PC Translátor instalovaný nemá.