Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doplnek ve skype

ahoj, mám tu takový asi největší problém na světě...kámoška má ve skype takový doplněk na chatování. Když napíše zprávu a ta se odešle, tak tam je 2x. První text co napsala česky, a druhý text se tam vytvořil anglicky.... prý stáhla nějaký doplněk co byl v reklamě a neví jaký. Ten doplněk umí přidat přeloženou zprávu třeba do angl. ona neví cotoje....

Jaký máš systém? Jestli XP tak si to najdi v: Start --> Ovládací panely --> Přidat nebo odebrat programy --> Vybereš Clownfish for skype a klikneš na tlačítko Odinstalovat. AJETO. Pokud máš Win7 tak tam není Přidat nebo odebrat programy, ale Programy a funkce, ale tam není tlačítko Odinstalovat, ale musí se 2x kliknout na ten Clownfish for skype. a hotowo.