Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera a problem se stahovanim mailů

Ahoj,potrebuju poradit s Operou a stahovanim mailu. dnes rano zapnu operu a samozrejme se zacaly stahovat maily(mam ji jako mail. klienta)a vzdycky se stahuji jen nove maily a jednou stazene uz samozrejme ne.Dnes se ale kazdych 5 minut(interval mam tak nastaveny)stahuji uz jednou stazene zpravy a protoze to na centrumu a jinde nemazu, tak to stahuje kolem 1000 mailu. Jde to nejak poopravit do puvodniho stavu? Nic jsem s nastavenim nedelal. Kazdych 5 minut se stahuje stejny pocet a stejne maily.

pockej, to neni mozny, ja to mam zaskrtnuty uz fakt pres rok a maily na serveru zustavaji zcela bezne a opera nestahuje opakovane neprectene emaily, delala to az dnes a jednou asi pred 14 dny a uz je to zase ok a mam zaskrtnuto normalne ponechavani mailu na serveru a zase to funguje. nemluvime kazdy o necem jinym? jinak jsem to hledal na foru o opere a podobny problem mel nekdo a nic se tam nevyresilo, ale nekdo tam rekl, ze by mohl byt problem u free poskytovatele a asi bych to tak taky videl.

dpbre ale potrebujes mat tie maily 2x? ak ich opera alebo iny klient po stiahnuti zmaze zo servera nie je predsa mozne aby sa stiahli 2x. ja osobne maily na serveri nnechavam. druha moznost je aby si nepouzival pop2 ale presiel na imap ktory ma predsa len sirsie moznosti. a hovorime o tom istom neboj sa;o)