Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odblok www stránky

Zdravím a prosím o pomoc, na mém PC mi nejde načíst stránka FB, ale všechny ostatní jdou,něco to asi blokuje, prostě načítá,načítá,ale vyprší doba a nic, neví někdo prosím co to blokuje?

WIN 7 x32

projel jsem to Avastem, security scanem, přeinstaloval prohlížeče, nejde to v žádném, přeinstaloval flash, v host to není, zkusil jsem ccleaner i iorbit, nevím,asi budu muset přeinstalovat widle,napadá mě zkusit ještě linux live

Ono to opingování nepomůže :-), jde jen o informativní záležitost. Ještě takhle: to se tam nedostaneš z jakéhokoliv prohlížeče nebo jen některého konkrétního? Zkoušels smáznout keš a sušenky? A co antiviry? Neblokuje ti to nějaká protivnost (zkusit zakázat webový štít)?