Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno outlook2010 neponuka adresy

Ahojte, prosim Vas poradte mi niekto ako nastavit v outlook-u 2010 aby mi ponukal adresy, teda ked zacnem pisat mail zacnem pisat adresu napr. fe a vybehne mi ponuka napr. fero@azet.sk, fermita@mail.com ... . dakujem

Koukám na to, nepřišel jsem. Pouze po použití onoho kontaktu se pak už vyplňuje. Zkuste něco jiného. Dejte si všechny kontakty co máte uložené do adresy (ale asi bude potřeba odeslat, a to se asi nebude chtit, posilat všem prazdny email) a pak už by je to mělo brát (nemám vyzkoušene a možná to půjde i nějak snadněji) Zkousim si s tím hrát a přijít na to.

Dakujem, nakoniec ste ma naviedli dobre. Stacilo len dat vsetky kontakty do adresy, odoslat, a kedze som sa odpojil od siete tak mail ostal v priecinku na odoslanie. Potom som ho vymazal, a uz to krasne facha. Dakujem, je vidiet ze su tu borci co su ochotny a vedia poradit. Este raz dakujem vsetkym za rady. Tema sa moze uzavriet. Dakujem

Před týdnem jsem řešil podobný problém u manželky, přechod z OE6 (XP) na Outlook 2003, adresář polofunkční, e-maily to nenabízelo. Pomohlo mi tohle: cs

(tvůj problém to asi nevyřeší, u mě to byl Outlook 2003, ale takhle to aspoň sežere Google bot pro případné podobné problémy)