Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno livestream

chtel bych udelat livestream mám na to FlashMediaLiveEncoder ale nevím na jakou FMS URL mám dát pls nevíte jak to najdu a kdyby to neslo tak nake jinej livestream free recorder. díky
twitch.tv

vysielaný obsah musí byť vo verejne prístupnej zložke alebo musíš mať nejaký host server,kde to budeš ukladať,najideálnejšie je mať pevnú verejnú IP adresu,to už si musíš zistiť u poskytovatela internetového pripojenia za koklo a za akých podmienok poskytuje verejnú IP adresu,prípadne aj hosting na Tvoj verejne sprístupnený obsah...takisto si nezabudni vybaviť všetky potrebné licencie na verejné zdielanie určitého typu obsahu....k FlashMedia LiveEncoderu si môžeš na stránkach adobe stiahnuť aj Live MediaServer Personal Edition,ktorý vo free verzii umožňuje 10 súčasných pripojení od klientov a je priamo prepojitelný s Live MediaEncoderom-ten sa spúšťa ako "plugin" v rámci MediaServera....