Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba pri otvarani USB flash disku

cafte.ked otvorim moj usb kluc tak mi napise chybu:

..is not accessible.
The request could not be performed because of an I/O device error.

znamena ze uz umrel?este vcera som do neho daval nejake veci..odvtedy len lezal pekne v chladku,mechanicke poskodenie je vylucene..

dik za odp.

ja ho vlozim do usb portu,potom mi ho vo win ide otvorit automaticky.ale normalne,mi to chvilu nacitava a potom sa objavi to okno automatickeho spustania-tam kde je vyber programov ktorymi to chcem otvorit..N0,ale teraz sa mi to okno neobjavi

ve spravci disku ho je videt

takze,asi posiel..smutne,ale idem dalej...mal som tam len nejake veci,o ten usb kluc neslo..aj ked vyzeral pekne..

dik za snahu

Zrovna v pátek se mi podařilo zničit kolegyni USB Flash. Mimochodem taky reklamní. Kupodivu pádem z výšky asi 30 cm. Teď po zasunutí windowsy hlásí nový hardware, poznají že je to USB storage, ale tím vše končí. Testováo na mnoha PC a bez šance. :-/