Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rar. zip.

Ahoj, potřebovala bych poradit. Potřebuju něco na otevírání souborů rar a zip, tedy hlavně zip, pokaždé když něco stáhnu, chce to nějaký kód a podobně, prostě si to musíte koupit, tak mě napadlo, že tady určitě bude někdo vědět program, který jde bez potíží nainstalovat.

Předem díky, věřím že mi odpovíte.

pokial sú tie súbory chránené nejakým kodom,tak na to nejaký 7zip nepomôže,uhádnuť a rozlúštiť ochranu bude dosť velký problém,ak nie nemožná vec-záleží od toho aké heslo/číselný kod/zmes čísiel a písmen bol použitý,jeho dlžka etc...