Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výrazný propad grafického výkonu notebooku po aktualizacích

Zdravím,
řeším pravděpodobně softwarový problém s notebookem. Jde o ThinkPad EDGE E420, Core i3 SB 2,2GHz, 4GB RAM, HD6630m. Jelikož se mi nechce tahat ke kamarádům stolní počítač, hraju CoD 5 na notebooku. Hra mi fungovala v nativním rozlišení 1366x768 na cca střední nastavení plynule kolem 40FPS (pod 30 ne). Včera jsem dal instalovat aktualizace Windows, zaktualizoval jsem i ovladače grafiky a nastal zásadní propad výkonu. Z 40FPS jsem na 20 v klidné části mapy, když dojde na trochu akčnější přestřelku, mám z toho slideshow, odhaduju 5FPS.
Notebook se po hardwarové stránce nezměnil, topí stále stejně. Procesor v zátěži maximálně 75, grafika do 70, úplně stejné teploty byly i když hra fungovala plynule. Výkon se tak propadnul, že když hře ručně přidělím Intel grafiku v procesoru, hraju plynuleji.
Co mám zkusit?
Díky moc za rady.

Původní už jsem nedohledal, nevzpomínám si, co to bylo za verzi, nějaká hodně stará. S aktuální verzí se hry sekaly. Naštěstí nemá Lenovo ovladače obou karet v jednom, ale ovladač pro Intel, klasické AMD Catalyst a program, který se stará o přepínání. Nainstaloval jsem nejnovější beta-verzi a výkon je zpátky. Značím jako vyřešeno, aktuální ovladače si zřejmě s HD6630m katastrofálně nerozumějí, jinak si tak obrovský propad FPS nedovedu vysvětlit.