Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potřebuji vypnout monitor ale aby NB dál pracoval

Dobrý den,

potřebuji vypnout monitor u notebooku, ale aby normálně pracoval dál s programy ktere mam spuštěne.

všechno jsem v nastavení vyzkoušel, ale obrazovka se vždy po čase zapne. i myš jsem zkoušel odpojit, kvůli nechtěným pohybům...

Nejsem spokojeny, poradí mi někdo nějakou radu nebo programek?? Diky moc.

LCD vypnes bud kombinaciou klaves (kazdy vyrobca ma ine) alebo si zvolis v energetickom profile, ze po zaklapnuti veka pc nezhasne...standardne sa totizto nb hodi do usporneho rezimu a vypne sa. Kedze si neuviedol OS najdi si to v nstaveniach svojho prislusneho operacneho systemu.