Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát paměti Nokia 6300

Ahoj lidi, měl bych prosbu ohlednbě formátu paměti Nokie 6300. Mám telefon od T-Mobilu a oni tam mají svoje systémové melodie atd... a já bych to chtěl smazat, jelikož celá paměť je plná a chtěl bych ji uvolnit, nemá s tím někdo zkušenosti? Předem díky za odpovědi ;)

Prehrani firmware pres Nokia Suite, pokud je telefon brandovan, budes muset zmenit jeho produktovy kod na nektery nebrandovany, kod zmenis pres Nemesis Suite, potrebujes propojeni telefonu a pocitace usb kabelem. Vse co se toci kolem N6300 i jinych Nokii najdes v FAQ na MM v sekci Nokia.