Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypalit na DVD vice filmu

když měním film nahraný v avi na dvd používám program vso divx to dvd. jak mám postupovat, když chci zadat vypálení dvou a více filmů, které jsou už převedené na dvd a mám je ve složce. chci je vypálit na 1 dvd a nedaří se miv tomto programu v tabulce zadat 2 kusy. píše mi to použij program dvd video, jinak ti dvd stolní nebude schopen přehrát film.

[mod]zmena titulku, puvodne DOTAZ (JaFi)
prekonvertované na malé písmená (los) (mif)[/mod]
[mod]Zmena kategorie z "Internet" (mif)[/mod]

1. Kup si novo klavesnici, pravdepodobne mas zaseknuty CapsLock. Psani velkymi pismeny v diskuzich je obdobou kriceni. Na nas kricet nemusis.

2. Pokud mas pripraveno nekolik filmu v adresarich VIDEO_TS a chces je dostat na jedno DVD, musis pouzit nejaky DVD authoring software - to je program, ktery umi z tech jednotlivych filmu poskladat jeden, udelat menu atd. Napr. NERO Vision.

Asi nejjednodušší způsob (sice bez menu ale hlavně bez rekomprimace) je v DVDShrinku.
Otevřeš (Open Files) adresář s prvním složkou s nachystaným DVD, přepneš na Re-author a přetáhneš ho do kompilace. Pak přepneš spátky na Full Disc (aby se zpřístupnilo Open Files) a otevřeš druhou složku s DVD. Znovu přepneš na Re-author a přetáhneš ho k prvnímu. Tak pokračuješ i s dalšíma, když se vejdou. O správnou úpravu (přejmenování) VOB souborů se postará DVDShrink. Jednotlivé filmy půjdou při přehrávání plynule za sebou a vybírat (přeskakovat) můžeš podle pořadového čísla odpovídající funkcí přehrávače.