Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Selhání grafické karty

Zdravím, asi před měsícem mi začala blbnou grafická karta nVidia 9800GT,oc asi 10%, ale zvládalo by to i víc, hrál jsem graficky náročnější hru a bez jakéhokoli varování se to seklo, naběhla černá obrazovka a po pár sekundách obraz naběhl zpátky a Windows nahlásil pouze to že Ovladače GK spadly, ale to by se dalo překousnout, ale teď už obraz zpátky nenaběhne a celí počítač zamrzne a pomůže jen tvrdý restart. Sledoval jsem teploty grafický karty, při idle(plocha) má teplotu cirka 50° a v zátěži stoupne až na 73°, ale pořád to běželo bez problému
Grafika je stará už přes dva roky, ale nikdy předtím se něco takového nedělo.
zbytek HW
MB: GIGABYTE M68M-s2p rev.: 2.3
CPU: AMD Athlon x2 64 5200+
RAM: 4GB DDR2

Díky za jakékoli rady
s pozdravem Heretiik

Ovladače GK spadly

Odpověděl sis sám.Musíš nahrát nové ovladače ze stránek nvidie.

A kruci.Takže vadné ovladače můžeme vyloučit.Zkusils jí odtaktovat?

Ono tyhle graficé karty dost odcházejí.Nejsou vidět žádné artefakty?

Otevři bednu a podívej se na zdroj.Jestli tam bude napsáno Rexpower Eurocase LC Power nebo nedej bože Colorsit tak to nezapínej a vvzdal se do bezpečné vzdálenosti 20m.Pochopitelně přitom nezapomeň na zásadu Nohama k výbuchu.

COŽETO????????

A ty si to s tímhle žravým procesorem a přetočenou grafikou zkusil zapnout.No jestli je to ten s 8cm větráčkem tak to potěš.....

No jo jenže ten zdroj je dlouhodobě přetěžovanej až jednou prostě shoří.A když máš jo štěstí tak ti přitom shoří i půlka stroje.

To co se ti teď děje je předsmrtná křeč toho zdroje.Být tebou tak co nejdřív koupím nový zdroj.

Kup si Seasonic ss400et