Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Adobe flash player

Zdravím, můj problém je následující.
Když stáhnu nejnovější Adobe flash player nefunguje mi u videí na internetu zvuk. Pokud jsem stáhl verzi starší vše šlo v pohodě, ale je tam samozřejmě problém s tím, že mi to nepřehraje vše co potřebuji. Nevíte někdo co s tím? Používám Mozillu, ale to samé dělá IE (zkoušel sem pro ověření).

A ještě něco. Když video podruhý přetočim (posunu na jiný úsek) vyskočí hláška - Instrukce na adrese 0x6645dd91 odkazovala na adresu paměti 0x6645dd91. s pamětí nelze provést operaci written. Poté adobe flash vždy spadne.