Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC EVO 3D - Nefunguje 3G

Funguji vsechny typy datovych prenosu krome 3G, kdyz chytam 3Gcko a nacita se nejaka stranka, tak proste zamrzne a ceka to nez se to pripoji k necemu jinemu. Zkousel jsem to u dvou operatoru, na ruznych mistech a vysledek se nezmenil. Cim to muze byt? :( - Telefon mam pro internet nastaveny spravne...

Jak jsi to nakonec řešil či vyřešil? Mám totiž na EVU 3D úplně ten samý problém co ty. Vše nastaveno správně a jedou mi všechny typy dat kromě 3G, což mě docela vytáčí, protože je to na 3G připojeno 80% času co potřebuju net. Není to slabým signálem ani poruchou signálu. 3G mi nejede nikde v republice. Prostě stránku nenačte, ale s EDGE nebo HSDPA v pohodě. Takže to vidím asi taky na reklamaci. Nebo někdo ví, co s tím?

Ten mobil podporuje EDGE, 3G i HSDPA, ale to 3G v něm nefunguje. Kdykoliv se telefon připojí k 3G, tak internet nefunguje, jakmile přeskočí na EDGE nebo HSDPA, tak zas internet jede. Problém je, že HSDPA není v menších městech, takže většinou je telefon připojenej k 3G, takže v něm zamrznou data a nic nenačte. Volal jsem na podporu HTC a říkali, že je to na 99,9% problém na straně operátora nebo kvůli SIMce. Takže rada od nich, nechat si u operátora udělat novou SIM. Tak uvidíme jestli to pomůže.

Není to spíše FUP 100 MB/měs., čili nějakých 3,5 MB denně? Já mám FUP 150 MB/měs, za 177 Kč a že by někdo dával zadarmiko 3 GB (100x30 MB) se mi moc nezdá.
Jestli je to SIMkou vyzkoušíš tím zapůjčením, jak je psáno výše a pak zajdeš k operátorovi (také tam lze zajít rovnou).