Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazený usb príjmač

Dobrý večer, asi mi dnes odišiel usb príjmač od bezdrátovej myšky a klávesnice. Ráno som zapol PC a už nešiel. Keď je zapojený silno sa hreje. Je to ešte v záruke, ale pred tým než začnem hľadať bloček, chcem sa opýtať či sa nedá kúpiť nahradný príjmač alebo nejaký univerzálny? Za pár €. Ďakujem za odpovede.

mas to v zaruke, chces to reklamovat, tak preco vymyslas kraviny ze si kupis iny a cpes do toho peniaze? pouzi hlavu preboha. reklamuj a neries. beztak tieto veci byvaju natvrdo parovane, takze s inou mysou ti to nepobezi (nrpa. sety s klavesnicou a mysou od MS)