Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro k pc

Zdravim. Mam dotaz. Nevim jestli poridit nove repro k PC nebo pouzit starsi hifi vez Aiwa. Do repro bych investoval max. 4000kc. Jde mi hlavne o kvatitni zvuk na hudbu, hry hraju minimalne. Zvukovku mam Audigy 1 Platinum. Co je podle vas lepsi reseni? Predem diky za pomoc.

Jak vykonny ma ta zvukovka zesilovac ?
Repro od Aiwy (okud jsou to ty vetsi drevene 2-pasmove) budou kvalitnejsi nez nejake PC repracky za 400,- ale nemaji v sobe zabudovany zesilovac.
Osobne, pokud budes kupovat nejake PC repracky, tak doporucuji nejake 2+1. Basak strcis kamkoliv pod stul a na stole zustanou 2 male reprobednicky. Zvuk bude lepsi nez z jakychkoliv srovnatelnych bez basaku.

Je to starsi hifi vez(12 let)s dolby surround systemem model RX-N858HS. Na vezi je napsan vykon 900W PMPO a bedny jsou drevene cerne 2 pasmove. Takze bude lepsi pouzit tu vez nez pc bedny kolem 4000kc? Jde mi jak sem rikal o hudbu, ne o hry. A zapojeni mam provezt: do zvukovky maly jack a 2*cinch do veze, ze? Diky.

Jojo, zapojíš to přes 3,5 jack do zvukovky a do vstupu věže (asi ty cinche)...ale opravdu bych ti doporučil si poslechnout ty logitechy (někde v obchodě) -> mohutné basy, vynikající středy, výšky zvládají taky perfektně...známý co je ujetý na vážnou hudbu jen koukal co to dokáže, protože ty satelity jsou docela malé prdítka, ale hrají opravdu suprovně.

Sorry, ale ten tvoj znamy ma asi dost divnu predstavu o slove "kvalitna reprodukcia klasickej hudby". Toto co tam mas musi mat diery vo freq. charakteristike jak svina. Osobne neznasam taketo zostavy ptz tam pocujem len dve freq., 100Hz a 5kHz :-D
Ale subjektivne na tuc-tuc su urcite dobre, s tym suhlasim, a vo svojej kategorii su urcite aj spicka (logitech je celkovo slusny vyrobca), len to prosimta nevolajte "kvalitne na klasiku", tak sa totiz neda nazvat ani ziadna veza z kategorie 40 000 Skk.

P.S. ja osobne si myslim ze ta jeho veza bude mat lepsi zvuk ako toto tu cudo subwoofer, t.j. ja na jeho mieste pouzijem vezu a nevyhadzujem zbytocne peniaze.

Mno nechci se hádat, já mám hudební hluch, než sluch, ale ten známý má sice k dirigentovi daleko, ale je velmi hudebně vyspělý, hraje asi na čtyři nástroje, tak něco by o tom měl vědět, ale poptám se ho jak to myslel, možná byl jen zaskočen, že hrají tak dobře, ale nebudou samozřejmě špička nad špičku ;-).

Mozna pocul lepsie hlboke basy ako u beznych repro, to tiez u klasiky urobi dojem, ale ak to clovek hodnoti celkovo freq. a fazovu charakteristiku a odozvu an impulz, tak spickova kvalita reprodukcie je trochu inde. Je to ale vec nazoru, niekto ma rad ze mu nieco vkuse duni, aj ked v originale dunenie nie je :-) (ja to nemam rad).

Diky. Tak sem to zapojil a jsem unesen. Doted jsem mel sestavu Genius 2.1 za 800kc a to se neda srovnat. Kvalitni mp3 ted vyniknou, ale na hry to neni. Jinak ty Logitechy budou jiste super, ale nevim jestli to bude lepsi nez ta hifi vez. Tedy otazka, bude neco kvalitnejsiho do 4000kc nez ta hifi vez? Je to starsi kousek, ale ma dolby pro logic system(ja pouzivam jen stereo) a repraky s 3 way bass reflex speaker system.

Dolby pro logic ti je u PC k nicomu, to pouzijes mozno tak u VHS kaziet, prip. u niektorych DVD playerov a diskov, zvukovka v PC IMHO nevie vytvorit analogovy dolby pro logic signal. Inac ja by som pouzil tu vezu ako som uz pisal, ale je to na tebe kazdy uprednostnuje iny "zvuk" hudby ktoru pocuva. P.S. najlepsie by bolo keby si mal moznost niekde si na tych logitechoch vypocut nejake svoje CD, a porovnat si zvuk s tou vezou...

Diky. Z hudby posloucham prevazne jazz, jazz-rock, fusion, funky a blues, obcas i nejakou rockovou klasiku. Ted posloucham CD Bobby Mcferrina - Bang!Zoom a je to spickovy! Mel sem to zapojit s vezi uz drive:)). Jeste zkusim otestovat v nejaky prodejne ty Logitechy, ale uz ted jsem spokojen. Akorat ty hry se mi zdaji horsi, ale to me netrapi.