Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání počítače při hraní

čau mam dotaz hraju battlefield 3 nedávno sem si ho koupil a asi po 20 minutách hraní se mi prostě sekne počítač a vypne se tak ho znovu zapnu a spustí se nějákej prográmek na opravu počítače vymaže mi to něco z PC a vůbec netušim čim to je mohli by jsete mi poradit? děkuji

Nemohli, málo informací, křišťálová koule stávkuje.

Chybí PC sestava (nezapomeň hlavně na zdroj!), chybí identifikace toho nějakého prográmku, chybí teploty (v zatížení).

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).