Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásek notebooku

ahoj,
mám problém s notebookem, na kterém bylo nějako dobu vidět, že s ním něco není v pořádku(vir nebo nevim), stále fungoval čím dál více pomaleji až se jednou prostě zasek (ukázalo error a restart). Poté mi naběhla hlavní plocha kde se dalo normálně jezdit s myší ale po kliknutí počítač nereagoval. Nyní je to v takovém stavu, že se startuje windows a ukáže to chybu při načítání aktualizací. Podle mě je to možná zavirované a chtěl bych proto obnovit disk v safety modu. Prosím poraďte

to vysvětluj těm, co sem chodí s nemožností dokončit aktualizaci některého ze zbytečných net frameworků.
nemám rád ani aplikace co je používají - zvláště když si v novější verzi řeknou o vyšší virus net framework.

Píše to SETUP IS STARTING SERVICES potom to ukáže chybu a znovu restart

a ta chyba by nebyla?
v normálním systému se šlo dostat do konzole zotavení, vypsat zapnuté služby a zakázat tu chybující:

listsvc
disable <svc>