Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi na mobilu v zahraničí

Jsem v Anglii na dovolené a na mém mobilu se nemůžu připojit přes Wi-fi.signál mám, ale na internet, youtube, skype a google play se nepřipojím.mám něco aktivovat, nebo zapnout/vypnout? P.S. bratr má stejný problém.
Pomůže mi když si koupím anglickou sim kartu? poraďte prosím, zpěchá
[mod]Změna předmětu, původně: Wi-fi na obilu v zahraničí (Zarniwúp)[/mod]

V zahranici sa takmer nevyskytuju volne wifi siete. Vacsinou len platene. Aj ked sa to tvari ze je to nezaheslovane tak to neni volna siet.
wifi byva niekedy na hoteli uz v cene izby, informovat sa na recepcii, alebo tam kde byvas tak sa informuj u domaceho ze ktora siet sa da pouzit a za kolko.