Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash disc

Dobrý den,

mám postarší notebook Sony Vaio, pokud do něj zasunu 4GB flashku, naběhne mi v "Tento počítač" FAT32 u tohoto vyměnitelného disku. To se ovšem stalo až dnes, kdy jsem na tu flashku hodil film (z jiného PC), který má cca 1GB, na flashce je momentálně něco přes 2GB.

Předtím šlo vše bez problémů, ale momentálně, když otevřu flashku, píše to, že na ni nejsou žádné soubory.

Zkoušel jsem převést disc na NTFS, ale přes příkazový řádek mi to píše: "Na jednotce G: nelze určit systém souborů."

Prosím tedy o všechny rady.
Předem děkuji.

vytiahol si to za jazdy bez odpojenia ikonkou vpravo dole = data v haji.
Mozes skusit prikaz chkdsk pismenodisku:
ale pravdepodobne to budes must naformatovat (na FAT32, to je spravne) a nakopirovat tam ten film znova. A nauc sa bezpecne odpajat ptz windows je srot